Oblíbeného kuchaře z pořadu MasterChef, převezla záchranka do nemocnice! Problémy se srdcem potvrdila manželka!

Šéfkuchař Radek Kašpárek Foto: Nextfoto

Před pár dny byl na dovolené v Turecku, sotva se vrátil a ve středu odpoledne ho musela odvézt sanitka do nemocnice. Redaktor ŽivotvČesku.cz získal informace z nejmenovaných zdrojů. Ty potvrzuje manželka oblíbeného kuchaře v reality show MasterChef. „Ano, je to pravda,“ řekla těžkým hlasem Andrea Kašpárková a mohla potvrdit, že jde o problém se srdcem. Více o tom odmítla mluvit, protože sama neměla dostatek informací.

Charismatický šéfkuchař v úterý redakci ŽivotvČesku.cz okomentoval novou sérii soutěže MasterChef a na jeho zdravotním stavu nic nenasvědčovalo. Naopak se těší, že nová série her bude skutečně velmi silná. „Letos máme novinku, což jsou tři zlaté karty. Každý porotce má jednu a při castingu ji může dát, komu se zlíbí, a půjde rovnou do finálové šestnáctky.

Pro mě osobně je to zajímavé, protože vítěz získá nejen finanční odměnu, ale hlavně získá smlouvu, která mu zaručí práci v centru Prahy a brzy budeme spolupracovat s našimi partnery Open the job Jde o unikátní koncept, který Ještě to není potřeba oznámit, protože to bude obrovské překvapení,“ řekl ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek.

 
Pokračujte na další straně.