Opouštěný a vyhublý pitbull s přezdívkou „Golden Heart“ našel nový domov a lásku.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Mnoho opuštěných psů trpí strádáním a utrpením na ulici, když jsou vyhozeni ze svých domovů. Někteří se snaží přežít sami, zatímco jiní se sdružují do smeček. Bez zdroje potravy, útulku a péče se také vystavují riziku ohrožení života, nemocí a nevybíravého zacházení ze strany lidí. Nicméně, v případě jednoho opuštěného psa, byl zachráněn policisty, kteří ho našli na skládce v Los Angeles.

Tento pes, pitbull, byl vyhublý, slabý a nemohl se ani postavit, když byl nalezen. Jeho kosti byly viditelné pod kůží a policie nevěděla, co s ním má dělat. Avšak po zvážení zákona o ochraně zvířat se rozhodli, že pitbull má šanci na život. Odvezli ho do útulku, kde byl okamžitě převezen k veterináři, aby ho prohlédl.

Opuštění psi na ulici trpí utrpením a hladem

Pes byl velmi mladý a trpěl artritidou, ale neměl žádné jiné nemoci. Byl umytý, krmený a ošetřený. Zpočátku nechtěl pes jíst a byl velmi nedůvěřivý k lidem, ale neprojevoval agresivitu. Po měsíci pes přibral na váze a stal se bílým psem s srdcovitou skvrnou na pravé straně. Navíc měl zlatou povahu, choval se přátelsky a dokonce pomáhal dobrovolníkům tím, že jim nesl věci nebo hlídal jiná domácí zvířata.

Otevřete si pokračování článku na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené