Pamatujete si ještě na fešáka Jose Armanda z Esmeraldy: JE MU 58 LET, A TAKHLE VYPADÁ DNES

zdroj: instagram.com/youtube.com

Telenovela Esmeralda se v 90. letech stala celosvětovým hitem a měla velký úspěch i v České republice. Diváci mohli sledovat osudy slepé dívky, která se zamiluje do bohatého dědice rodiny Peñarrealů. Hlavní postavu José Armanda hrál pohledný Mexičan Fernando Colunga, který v té době přitahoval dívky i ženy.

Seriál Esmeralda byl natočen podle románu úspěšné kubánské spisovatelky Delie Fialo (96) a poprvé byl uveden v televizi 5. května 1997. V České republice byl vysílán na TV Nova v roce 1999.

Esmeralda, slepá dívka, oplývá krásou, ale strádání ji ochuzuje a odděluje od její skutečné rodiny. Zamiluje se do José Armanda, syna z rodiny Peñarrealů, bohatého a zpočátku arogantního. Tento muž, tehdy třicátník, přitahuje ženské divačky a získává si velkou oblibu nejen mezi dospělými ženami, ale i mezi mladými dívkami a staršími ženami.

Inženýr s magisterským titulem, který svou kariéru úspěšně odstartoval v herecké branži, začínal v divadle, a přestože v této branži působil už před Esmeraldou, postava José Armanda ho katapultovala ke slávě.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené