Pamatujete si na krasavce z mumie? Podívejte se jak vypadá herec dnes! Změnil se k nepoznání svaly vyměnil za bříško!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Brendan Fraser (49) si lidé nejvíce pamatují díky jeho rolím ve filmech Mumie a Král džungle, které zanechaly hluboký dojem. V té době byl obklopen stovkami obdivovatelek a každá by si přála být v jeho náruči. Avšak ani největší hvězdy Hollywoodu neuniknou působení času, a když přestanou pečovat o svůj vzhled, je to patrné. Brendan již není charismatickým krasavcem s okouzlujícím úsměvem, ale zdá se být stařeckým mužem s výraznými znaky stárnutí.

 

V době svého největšího úspěchu byl Brendan Fraser považován za charismatického muže s magnetickýma očima, kterým propadaly nejedny ženy. Jeho vystoupení ve filmu Král džungle v roce 1997, kde se objevil svlečený do půl těla, z něj udělalo sexuální ikonu. O dva roky později, v roce 1999, získal příležitost hrát v megaúspěšném filmu Mumie a stal se novým symbolem přitažlivosti.

Nicméně, čas nezůstává stát, a na Brendanovi se to začíná podepisovat. Možná příliš spoléhal na svůj přirozený šarm a zdálo se mu, že jeho mladistvý vzhled bude trvat navěky. To však nebylo pravda. Momentálně působí Brendan dojmem staršího muže, a na ulici by ho někdo mohl snadno zaměnit s příslušníkem starší generace. Je na čase, aby se začal více starat o svůj vzhled a získal zpět něco z půvabu, který kdysi měl.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené