Pamatujete si příběh českých paterčat? Lidé jim na transparentní účet posílají peníze do dnes! Jak je to možné?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Uvítání paterčat do světa

Před deseti lety se v pražské porodnici v Podolí stalo něco mimořádného – na svět přišla skupina paterčat, což bylo nejen pro lékaře, ale především pro jejich mladou maminku, tehdy teprve 23letou, obrovským překvapením. Martin, Alex, Deniel, Michael a Terezka, pět drobných bytostí, zahalila sláva již v jejich raném věku.

Jak se od té doby změnil jejich život?

Deset let uběhlo jako vítr a paterčata nyní žijí s rodinou v Milovicích. Sice se mohou tvářit jako obyčejní školáci, ale jejich život je v důsledku jejich počtu náročnější než u běžných rodin. Rodiče, kteří je mají pět, mají plné ruce práce, aby zajistili, že jejich děti mají to nejlepší.

Finanční výzvy a podpora

Na podporu jejich života byl zřízen transparentní účet, ale prostředky se pomalu vyčerpávají. Rodina čelí finančním výzvám, které nejsou snadné, ačkoliv zbývající částka na účtu není zanedbatelná, nestačí na zajištění potřeb tak velké rodiny.

Rodina se však nepřestává snažit a doufat ve svou budoucnost. I přes mediální pozornost, kterou narození paterčat přineslo, se matka Alexandra snaží chránit své děti před zvědavými pohledy veřejnosti.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené