Páni: Tato rodina žije ve starém školním autobusu o rozloze 16m2. Podívejte se na tu nádheru!

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Čtyři lidé žijící v autobusu o rozloze 16m2?. Jennifer Bateman a její manželka Kaitlin Porter vyměnily svůj domov za přestavěný školní autobus a tento malý prostor skvěle využily. Jennifer a Kaitlin žijí společně se svými dětmi Canyon (14) a Oakland (4) v jedinečném prostoru. Rodina se před rokem rozhodla udělat velkou změnu přechodem z domu o rozloze 370 metrů čtverečních na malý školní autobus o rozloze 16m2. Autobus je vymalován zářivě růžově a je již rok využíván jako jejich domov. Jak dostanete čtyři lidi a jejich věci do tak malého prostoru? „Chtěli jsme vzít naše děti na dobrodružství a dát jim více energie a pozornosti. „Myšlenka malého domu na kolech k nám promluvila okamžitě.“ Pár se dozvěděl o celé komunitě lidí, kteří žijí v transformovaných školních autobusech, a rozhodl se do toho jít. „Autobus je jedinečný, okouzlující, cenově dostupný a my jsme to prostě musely vyzkoušet”.

 

Interiér – Autobus má palandu pro děti a rozkládací manželskou postel pro matky. Ani jeden roh nebo otvor není nevyužit. Kaitlin a Jennifer přišly s chytrými řešeními, aby měly co nejvíce úložného prostoru. Růžový školní autobus má také kuchyň (s velkou lednicí). Nebyl však prostor pro jídelní stůl. „Vyřešily jsme to skládacími stoly, ale je pravda, že když jíme uvnitř, je to trochu těsné.“ Pokud to počasí dovolí, rodina žije co nejvíce venku.

Ukládání a organizování – Žít a jezdit v domě na kolech zní úžasně, ale mnoho lidí by mělo jednu velkou starost: Kam dáte všechny své věci?! „Obě děti mají košík s hračkami a my máme přísné pravidlo: pokud přijde něco nového, něco starého odejde.“ Většina „hraček“ jsou vlastně řemeslné materiály, jako jsou barvy, příze, tyčky k nanukům, štětce. Tímto způsobem lépe využijete prostor, protože tyto věci lze použít mnoha způsoby a umožňují vám být kreativní.“

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené