Parta kluků házela do labutího hnízda kameny, a zabily labuti všechny mláďata! Ta následně zemřela na zlomené srdíčko!Hrozné!

Dnes to bude smutný příběh o jedno labuti. A hned na začátku si řekneme jednu zajímavost, která je labutích známo, ale málokdo to ví. A ta zajímavost je taková,  že většina labutí si hledá svého partnera na celičký život, ale pokud se stane, že partner které ho si vybrala nějak zemře, ať už stářím nebo nějak, tak se z 90% stane, že umřou také a ptáte se proč? Jelikož labutě mají opravdu silné city ke svému partnerovi, a proto poté zemřou na zlomené srdíčko, což je opravdu krásné a dojemné.

 

Ale dnes tu máme smutný příběh, který se odehrál v britském Manchesteru. A co se tedy stalo? Stalo se to, že místní partička kluků se rozhodl, udělat z labutího hnízda koš na basketbal, a tak tam začali házet kameny. A tím se stalo to, že kameny rozbily právě vajíčka, takže připravila labuťe o jejich malé mláďátka. Tahle partička rozbila všechny, a také všechny mláďátka umřeli až na jedno, která nakonec po několika hodinách stejně zemřelo. Pokud Vás tento článek zajímá, pokračujte na další stránku kde se dozvíte zbytek.

 

Pokračování na další straně.