Petra Svoboda oznámila, kdy pohřbí svého manžela Ondřeje (39). Podívejte se, kdy bude poslední rozloučení.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Tragická nehoda na Táborsku

Tragická nehoda, která se odehrála v neděli 16. května v obci Dírná-Nová Ves na Táborsku, zanechala rodinu a přátele Ondřeje Křivky v hlubokém smutku. Ondřej Křivka, manžel známé televizní moderátorky Petry Svoboda, byl během projížďky na kole sražen autem a svým zraněním podlehl na místě nehody.

Detaily nehody

Podle informací z policejního zdroje se nehoda stala na křižovatce, kde řidič vozidla Citroen, ročník narození 1986, nedal přednost cyklistovi. Řidič absolvoval testy na přítomnost alkoholu a jiných návykových látek, které byly negativní. K nehodě došlo po 16. hodině, kdy záchranáři nalezli Křivku v bezvědomí a zahájili okamžitou resuscitaci. Bohužel, jejich úsilí bylo bezvýsledné a lékař konstatoval smrt na místě.

Ondřej Křivka: Otec, manžel a vášnivý cyklista

Ondřej Křivka byl známý nejen jako manžel Petry Svoboda, ale také jako milující otec a vášnivý cyklista. Jeho smrt je pro rodinu obrovskou ztrátou. Na parte, které oznamuje poslední rozloučení, je uvedeno: „Odešla láska našeho života.“

Život plný lásky a vášně

Ondřej a Petra byli oddáni několik let a měli spolu dvě děti. Jejich rodinný život byl naplněn láskou a radostí. Ondřejova vášeň pro cyklistiku byla dobře známa a často trávil volný čas projížďkami na kole. Jeho smrt zanechala hlubokou ránu nejen v srdcích jeho nejbližších, ale i v celé komunitě, která ho znala a respektovala.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené