Podívejte se na neuvěřitelné první fotky princezny Lilibet. Prvních pár vzácných snímků, které se dostali na veřejnost.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Lilibet Diana: Nejvzácnější princezna britské monarchie

Princezna Lilibet Diana Mountbatten-Windsor je skutečnou raritou v rámci britské královské rodiny. Své třetí narozeniny oslavila 4. června 2023 a již od svého narození žije v ústraní s rodiči, princem Harrym a Meghan Markle, v Kalifornii. Veřejnost ji zná pouze z několika málo fotografií a dokumentů, které její rodiče natočili pro Netflix.

Život v Kalifornii

Princ Harry a Meghan Markle se odstěhovali do Spojených států krátce před narozením Lilibet, což znamenalo radikální změnu pro celou rodinu. Meghan se stala terčem kritiky nejen kvůli svému původu a herecké profesi, ale také pro své otevřené a emancipované názory. Tyto faktory vedly k napětí mezi ní a zbytkem královské rodiny.

Ochrana soukromí

Vévodovi a vévodkyni ze Sussexu záleží na klidu a soukromí jejich dětí, a proto se snaží co nejvíce omezit veřejnou expozici prince Archieho a princezny Lilibet. Tváře svých dětí ukazují jen zřídka na sociálních sítích a vyhýbají se veřejným vystoupením s nimi.

Vzhled a dědictví

Genetika a vzhled

Lilibet je často přirovnávána k svému otci, princi Harrymu, především díky svým zrzavým vlasům. Princ Harry v jednom z rozhovorů zmínil, že silný gen Spencerů se projevuje i u jeho dětí. Tento gen se vyznačuje přirozeně zrzavými vlasy, což je typické pro rodinu jeho matky, princezny Diany.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené