Free Porn
xbporn

Podívejte se na proměnu této ženy, která zhubla 291kg. Podívejte se na neuvěřitelnou proměnu nejtěžší ženy na světě.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Když se řekne Pauline Potterová, mnoha lidem se vybaví žena, která byla zapsána do Guinnessovy knihy rekordů jako nejtěžší žena na světě. Její příběh je plný boje, zoufalství, ale také naděje a neuvěřitelného odhodlání. V tomto článku se podíváme na její strastiplnou cestu k lepšímu životu, na její boj s morbidní obezitou a na to, jak se jí podařilo změnit svůj život od základů.

Životní Příběh Pauline Potterové

Dětství a Mládí

Pauline Potterová se narodila a vyrůstala v Kalifornii. Její dětství bylo podobné jako u mnoha jiných dětí, avšak již od raného věku měla sklony k přibírání na váze. Rodinné problémy a nedostatek podpory vedly k tomu, že se Pauline obracela k jídlu jako k úniku.

Nárůst Váhy a Začátky Problémů

Během dospívání se Paulineina váha začala rapidně zvyšovat. Každý kilogram navíc zhoršoval její fyzický i psychický stav. Brzy se ocitla v situaci, kdy její váha začala negativně ovlivňovat její každodenní život.

Deprese a Neschopnost Pohybu

Psychické Problémy

S narůstající váhou přicházely i psychické problémy. Pauline se cítila izolovaná, depresivní a ztrácela naději na lepší život. Deprese se staly její každodenní realitou, což vedlo k dalšímu přejídání.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené