Pokud máte tyto 4 vlastnosti, znamená to, že jste pro muže žena snů!

Zajímalo vás někdy, kterými pěti vlastnostmi ženy nejčastěji muže přitahují? Pokud ano, dnes se na pár vlastností podíváme.

Podle světového průzkumu vědci zjistili, jaké čtyři vlastnosti si muži na ženách nejvíce váží a jaké čtyři vlastností je nejvíce přitahují. Seznam vás svým složením možná překvapí, ale je nutno podotknout, že průzkumy nelžou. Teď už se ale společně pojďme na daný seznam podívat. Toto jsou čtyři vlastnosti, které muži považují v dlouhodobém vztahu u žen za nejatraktivnější.  

 

Ženskost


I když to muži nikdy neřeknou narovinu, vždy očekávají, že se jejich přítelkyně bude o sebe a svůj vzhled starat. Chtějí někoho, kdo nebude zapomínat na základní úpravu. Nepotřebují super modelku, která bude chodit na vysokých podpatcích a držet si váhu kolem 50 kilogramů. Chtějí jen někoho, kdo je svou krásou bude neustále překvapovat.

Smysl pro humor

Muži milují ženy, se kterými se mohou neustále smát. Hledají ženy, které jsou vtipné, mají skvělý smysl pro humor, usmívají se, dokáží se usmát na svůj účet a nejsou zbytečně vážné. Lepší než mlčení a urážlivost při každé vtipné poznámce je smích nebo protiútok v podobě další skvělé poznámky. Pokud máte smysl pro humor a umíte se smát, máte vyhráno!