Poslední fotka Princezny Kate vyvolává v lidech paniku! Vyvolala strach ve svém lidu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Princezna Kate a princ William oslavují 13. výročí svatby, což vyvolalo vlnu pozitivních reakcí na sociálních médiích. Obrázek z jejich svatebního dne, sdílený na oficiálním Instagramu Buckinghamského paláce, nás všechny vtáhne do okamžiku slavnostního dne, kdy se dvojice spojila v manželství.

 

Fotografie: Památka na slavnostní den

Černobílý snímek zachycuje nevěstu a ženicha, kteří se usmívají od ucha k uchu, a přináší nám vzpomínku na tento významný den v historii britské královské rodiny. Snímek, pořízený přesně před 13 lety, je dílem osobní fotografky Millie Pilkingtonové, která zachytila jeden z nejvýznamnějších okamžiků v životě princezny Kate a prince Williama.

Reakce na fotku: Emoce a gratulace

Reakce na tuto vzácnou fotografii se různí. Zatímco většina lidí vyjadřuje radost a gratuluje manželskému páru k jejich výročí, někteří se vyjádřili, že černobílá úprava fotky vyvolává asociace s úmrtím. Nicméně, vzhledem k těžkému období, kterým princezna Kate prochází kvůli chemoterapii v boji s rakovinou, je tento snímek ještě silnější památkou na sílu a odhodlání této významné osobnosti.

Podpora a přání uzdravení

Navzdory některým negativním reakcím se většina komentářů na sociálních médiích soustředí na pozitivní energii a podporu pro princeznu Kate a prince Williama. Lidé vyjadřují své přání uzdravení pro Kate a srdečně blahopřejí k výročí jejich svatby.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené