Postelové úchylky, ze kterých se vám udělá zle: Tohle má vážně někdo v posteli rád?

zdroj: instagram.com/youtube.com

To, že někteří lidé trpí nejrůznějšími úchylkami, není žádná novinka. Někdy však jde o takové úchylky, které by rozhodně nikdo dobrovolně nechtěl. Úchylky, které jsou tak nechutné a děsivé, že jim dokonce nejde ani uvěřit. Pojďme se společně podívat na úchylky, které lidé praktikují v posteli. Z tohohle vám bude opravdu špatně!

Katoptronofilie 

Nechceme vás hned vystrašit, takže začneme zlehka. První úchylkou je katoptronofilie a člověk, který touto úchylkou trpí to prostě musí dělat u zrcadla a celý akt z něj pozorovat. Tuto úchylku bychom mohli i považovat za zpestření erotického života.

 

Pictofilie 

Ani tato úchylka není nic extra. Lidi, kteří trpí touto úchylkou, mají slabost pro japonské erotické komiksy, neboli hentai. Co lidi vzrušuje na souložících kreslených postavičkách, to netušíme, na druhou stranu, jak uvidíte v následujících kapitolách, mohlo by být i hůř.

Dendrofilie

Dendrom znamená řecky strom, takže už nejspíš tušíte, kam tím míříme. Dendrofili nejvíce vzrušují stromy a keře. Pokud tedy s takovým člověkem půjdete do přírody či do lesa, můžete si být jisti, že už ho nejspíš neuvidíte. Takový člověk je schopný znásilňovat otvor ve stromě. 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené