„Pracuji ve dvou zaměstnáních, děti jsou doma a živím rodinu. Už to nevydržím. Poradíte mi? Cítím se k ničemu“.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Po přečtení tohoto příběhu budete ohromeni. To je velmi smutná zpráva a věříme, že takových případů jsou po celém světě tisíce. Někteří lidé se nechají vykořisťovat vlastními dětmi, které nepomáhají ani doma, ani nechodí do práce. Potřebují ale maximální pohodlí od svých rodičů.
Někteří rodiče si ani neuvědomují, že jejich péče překročila hranice a že dítě vyrostlo a má se o sebe postarat samo. Jednou z nich je Kateryna (59), která musí pracovat, aby uživila své dospělé děti. Přitom má dvě práce, ráno a večer, a dětem je jedno, že by si měla pořádně odpočinout.

Příběh zveřejnil její bratr, který neviděl bolest, kterou procházela jeho sestra Kateryna. Několikrát ji varoval, aby ji nechala pořádně si odpočinout, ale ona prostě neposlouchala a stále opakovala, že přece jen má dítě. Ano, má děti, ale ty děti už dávno mohou pracovat a pomáhat matce s domácími pracemi a platit nějaké účty. Kateryna si za svou situaci může sama. Pracoval jako uklízeč kanceláří více než 12 let, než odletěl do svého druhého zaměstnání.
Její práce ale nekončí ani doma. Když přijede, musí zajistit rodinu, a tak ji čeká spousta vaření. Kateryna je 26 let vdaná a má dceru a syna. Její manžel pije už 18 let a občas ho musí tahat z baru domů, takže ani nemůže počítat s tím, že pomůže. Aby se mohla postarat o rodinu, musela pracovat ve dvou zaměstnáních. Ale jak dlouho vydrží starší žena? V den výplaty nosí domů velké igelitové tašky plné jídla na změnu směny.
Pokračujte na další stránce

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené