Příběh, který vás dojme k slzám! Policista se rozhodne adoptovat holčičku, kterou předtím zachránil z dysfunkční rodiny. Teď už ji nikdo mučit nebude

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Život je někdy opravdu nevyzpytatelný a nikdy nevíme, jaký osud nás čeká. Někdy nás čekají velká nečekaná překvapení. Bohužel osud k některým dětem nebyl nakloněn a přivedl je do rodiny, která si neváží darů, které dostávají.

Policajtovi změní život, když je na základě oznámení souseda vyslán na kontrolu bydliště. Stalo se to v březnu 2008. Šerif Brian Zach a jeho kolegové byli na hlídce, když byli pověřeni inspekcí rezidence v této oblasti. To, co tam objevili, mu navždy změnilo život. Dorazili na místo, kde žila 4letá dívka jménem Kayla s opatrovníky, kteří ji zřejmě mučili a zneužívali. Bohužel i toto chování některé méně šťastné děti čeká.
Její ošetřovatelka byla zatčena a Brian strávil noc ve snaze uklidnit nebohé dítě. Holčička byla velmi vyděšená a nevěděla, co se děje. Tráví čas kreslením a konzumací svačin. Něco, co by udělal každý normální rodič. Brian chce, aby se Kaila cítila co nejlépe. Držel ji za ruku a mluvil s ní celou noc. Když detektivové k případu dorazili, Kayla byla převezena do nemocnice k posouzení jejího fyzického a duševního stavu.

Pokračování na další stránce

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené