Princ z pohádky? Podívejte se na velkou změnu tohohle muže! A co ho k tomu vedlo? To se dočtete v článku..

Každý vypadáme jinak, každý z nás jsme něčím vyjímeční a originální. Mnoho lidí se sebou není spokojena, ale nic s tím nedělají a naopak si furt stěžují, ale ještě je nenapadlo, že stěžováním si ničím nepomůžou. Pro to, aby člověk vypadal dobře a i tak se cítil, musí něco udělat, nic není jen tak. Dnes Vám povíme příběh jednoho muže, který je pravým důkazem toho, že když se chce, tak všechno jde. Tento muž dosáhl neuvěřitelné proměny!

Dnešní článek je věnován Jeffu Kenleymu, který už od malička trpěl nadváhou. Děti jeho věku se mu smáli a díky jeho postavě byl šikanován. Ovšem jiné to nebylo ani v dospělosti. Lidé se na Jeffa poukazovali se slovy, jak by vypadat rozhodně nechtěli. Ovšem Jeff se sebou byl spokojený a měl se rád takový jaký byl. Ve čtení pokračujte na další sraně..

Jednoho dne se však něco v Jeffovi zlomilo, protože už ho nebavilo poslouchat to, že ze sebou má začít něco dělat. Navíc jeho maminka měla vážné zdravotní problémy a musela být hospitalizována. To Jeffa pobouřilo a rozhodl se, že se kompletně změní. Začal na sobě tvrdě dřít, začal chodit do fitnes, kde shodil 30 kilogramů! Navíc se nechal ostříhat a změnil styl oblékání.

Jeff často jezdil za svou matkou do nemocnice, když v tom dlouhou dobu nepřijel. Jeho matka si všímala, že je hubenější, ale myslela si že díky tomu že není doma a nevaří, tak Jeff hubne. Opak byl ale pravdou a Jeff na sobě makal tvrdě sám. Nakonec přišel za matkou do nemocnice a ona nemohla uvěřit svým očím, před ní stál princ. Rozplakala se, objala ho a děkovala mu.