Proč hateři dělají takový povyk kolem Heidi Klum? „Zoufalá“, „Stará“.. a podobné urážky. Podívejte se čím si to zasloužila.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Heidi Klum oslavila padesátku, ale věk ji nezastaví

Heidi Klum, slavná německá modelka a herečka, oslavila loni padesáté narozeniny. Na svůj věk se ale rozhodně necítí, což se jasně projevuje v jejím odvážném módním stylu. Heidi je stále aktivní a vitální ženou, která se chce líbit a umí provokovat svými outfity. Její odhodlání a sebevědomí jsou inspirací pro mnoho žen po celém světě.

Charitativní večírek v Cannes: Heidi v centru pozornosti

Během filmového festivalu v Cannes se konal charitativní večírek, na který Heidi Klum dorazila v šatech se značně vyzývavým výstřihem. Odvážné šaty okamžitě přitáhly pozornost médií i hostů. Z určitých úhlů to vypadalo, jako by jí neposedná ňadra měla každou chvilku vypadnout ven. Heidi ale vypadala naprosto spokojeně se svým výběrem a sebevědomě se usmívala do objektivů.

Reakce veřejnosti: Rozdílné názory

Heidi Klum se pravidelně setkává s rozporuplnými reakcemi na své módní volby. Na sociálních sítích se objevily různé názory:

  • „Chovej se na svůj věk,“ stálo v diskusích na sociálních sítích.
  • „Heidi vypadá staře a nevkusně,“ zaznělo také.
  • „Čím víc Heidi ukazuje ze svého těla, tím víc se asi cítí lépe, ale nefunguje to a vypadá to zoufale,“ přisadil si další.

Navzdory těmto kritikám si Heidi z nevybíravých komentářů zjevně nic nedělá. Nikdy se totiž nestalo, že by snad ve výběru svých modelů ubrala.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené