První dítě sem měla, když sem otěhotněla ve 13 letech! Lidé mi říkají že sem špatná máma já nesouhlasím!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Maddie měla pouhých 13 let, když otěhotněla, a čelila mnoha kritikám. Lidé zpochybňovali její schopnosti rodičovství a posílali jí nenávistné zprávy kvůli jejímu mladému věku. Maddie si živě pamatuje, jak jí mnozí tvrdili, že si ničí život, nabádali ji navštívit potratové kliniky a někdo dokonce napsal, že doufá, že ona i její dítě zemřou při porodu.

 

Když Maddie zjistila, že je těhotná, uvažovala o možnosti potratu nebo adopce. Ale když poprvé viděla ultrazvuk, věděla, že nemůže svého nenarozeného potomka opustit. Navzdory nenávistným komentářům se rozhodla dítě nechat a dokonce prohlásila, že přes veškerou nenávist, kterou na sebe přitáhla, chce světu ukázat, že navzdory svému věku dokáže být skvělou matkou. Maddie tvrdí, že její dcera jí vlastně zachránila život.

„Nikdy nejen změnila můj život, ona ho zachránila. Dříve jsem bojovala s depresí. Pokusila jsem se o sebevraždu ve 13 letech, ještě předtím, než jsem otěhotněla. Hledala jsem své místo na této Zemi.“ Nechápala jsem, proč jsem tady, ale když jsem zjistila, že jsem těhotná, dostala jsem důvod bojovat,“ sdělila mladá matka v rozhovoru pro Truly.

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené