Psychologický test, který o vás mnoho odhalí: Které z dětí je podle vás dívka?

zdroj: instagram.com/youtube.com

A máme tady další z vašich oblíbených psychologických testů. Dnes však nepůjde o to, co na obrázku uvidíte jako první, ale půjde o váš výběr. Pod tímto textem se nachází obrázek, na kterém jsou 4 malé děti. Jedno ze čtyř dětí na obrázku je dívka. Vaším úkolem bude uhodnout, která z nich to je. Psychologové a vědci tvrdí, že podle obličeje dokáže pohlaví dítěte poznat jen 60 % lidí. A co vy? Poradíte si s tímto úkolem lépe? Přesvědčte nás! Vyberte jedno dítě, které je podle vás dívka a následně si přečtěte, co o vás váš výběr vypovídá.

 

1.

Pokud jste si vybrali první dítě, jste rozumný člověk, který věří ve své zásady a má tendenci jednat v souladu se stávajícími pravidly. Nejdříve analyzujete, poté uděláte rozhodnutí. Vždy se snažíte nalézt jediné správné řešení problému a snažit se nepoškozovat zároveň pocity ostatních. Dáváte přednost tomu, abyste se vyhnuli konfliktům. Vždy se snažíte být nestranní a obracíte se na svou moudrost, která vám pomáhá při rozhodování. Vaším problémem je, že máte o všechny obrovskou starost. Je nejvyšší čas, abyste se přestali starat o ostatní a soustředili se na sebe a na to, co se děje ve vašem životě. Neodkládejte své štěstí, buďte šťastní dnes.

2.

Pokud jste si vybrali druhé dítě, znamená to, že jste opravdu kreativní. Jste plný inovativních nápadů, které vám vždy pomáhají vytvářet úžasné věci. Jste aktivní a rádi přijímáte nové výzvy. Nemáte strach ze změn, protože si myslíte, že všechno, co se děje, se děje z nějakého důvodu a tak to má být. Žijete každý den tak, jako by měl být váš poslední. Vypadá to ale, že žijete ve své bublině. Spousta lidí by se k vám chtěla přiblížit, ale nejspíše jim nedáváte možnost. Ano, máte právo být sami, ale neměli byste ignorovat ty, kteří by vás rádi poznali. Jen jim dát šanci. Brzy pochopíte, jestli potřebujete danou osobu ve svém životě, nebo ne.

A mimochodem – gratulujeme! Našli jste holčičku!

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené