Revoluční objev: Tady je geniální past na komáry z plastové láhve!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Léto je v plném proudu a s ním přichází slunce, teplé večery a sladké sezónní ovoce. Bohužel však každý z nás zná ten pocit, kdy nám na tyto radosti připadne stín. V tomto případě jsou to nepříjemní a vytrvalí protivníci – komáři! Ale teď tu máme zprávu, která vám změní život. Už nebudete muset trpět nebezpečnými chemickými repelenty, protože přinášíme jedinečný a účinný způsob, jak se zbavit těchto nepříjemných štípačů.

Představujeme vám past na komáry z plastové láhve, která je nejen levná, ale také snadno vyrobitelná pomocí věcí, které najdete doma. Stačí běžná plastová láhev a můžete se pustit do boje proti komárům!

Jak na to? Začneme rozdělením láhve na dvě části. Do spodní části nalijte šálek teplé vody a poté přidejte 1/4 šálku hnědého cukru. Nechte směs chvíli odpočinout, dokud se nezchladí.


A teď přichází na řadu tajná přísada – 1 gram droždí, které stačí vhodit do láhve. Nemusíte ingredience míchat, nechte přírodu, aby udělala svou práci. Kvasinky spotřebují cukr a při tom producují oxid uhličitý, který je pro komáry naprosto neodolatelný.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené