Řidič v Kostelní Lhotě srazil autem 4 chodce! Pro maminku s dítětem letěl vrtulník!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dnešní den se zapsal do historie obce Kostelní Lhota jako den, kdy se stalo neštěstí, které otřáslo celou komunitou. Na silnici II/611 došlo k tragické nehodě, při které řidič osobního vozu z neznámých příčin najel na chodník a srazil celkem čtyři chodce. Tato strašlivá událost zasáhla nejen ty, kdo byli přímo zraněni, ale i jejich rodiny a celou širší veřejnost.

 

Průběh nehody

Podle informací zveřejněných mluvčí policie, paní Michaely Richterové, došlo ke kritickému okamžiku, kdy řidič vozidla ztratil kontrolu nad vozidlem a nešťastně najel na chodník, kde se nacházeli chodci. Tento incident se stal v obci Kostelní Lhota, směrem od Sadské na Poděbrady. Řidič následně ztratil kontrolu nad vozidlem a zřítil se do rodinného domu.

Důsledky nehody

Následky této tragédie jsou nepředstavitelné. Všichni zúčastnění, včetně řidiče a dítěte v předškolním věku, utrpěli středně těžká až těžká zranění. Naštěstí byli všichni rychle převezeni do nemocnic, kde dostali potřebnou lékařskou péči. Matka s dítětem byli transportováni vrtulníkem do Fakultní nemocnice v Motole, zatímco další zranění byli převezeni do nemocnic v Nymburku a Královských Vinohradech.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené