Řidičský pekelný útok na klimatické aktivisty: Kamionem přejel protestující na silnici!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Německo se stalo svědkem ohromujícího incidentu, který šokoval celý svět. Řidič neudržel nervy na uzdě a rozhodl se brutálním způsobem vyřešit protest proti výstavbě plynového terminálu. Jeho metoda? Nic menšího než úmyslné najetí kamionem do demonstrantů, kteří mírumilovně seděli na silnici, blokující vozovku.

Sociální sítě jsou nyní zavaleny videem, které zachycuje tento strašlivý útok. Na záběrech zveřejněných na Twitteru je jasně vidět okamžik, kdy řidič kamionu v městě Stralsund v severovýchodním Německu přepadl protestující z radikálního klimatického hnutí známého jako Poslední generace. Tato organizace, která má také své zastoupení v Česku, se rozhodla blokovat dopravu jako prostředek svého protestu proti výstavbě plynového terminálu LNG.

Jednoho z odhodlaných klimatických aktivistů trefil neohleduplný řidič přímo nárazníkem svého kamionu. Chladnokrevně ho tlačil před sebou, zatímco ten zoufale bránil své zdraví a snažil se přežít. Naštěstí ho osud ušetřil vážnějších zranění, ale jeho šokující zážitek se zapsal do dějin této hrůzné události.


Policie ihned zahájila vyšetřování tohoto hrozného činu. Muž, který se dopustil tohoto barbarského útoku, byl identifikován jako jednačtyřicetiletý řidič. Po svém činu se pokusil utéct, ale byl chycen a zadržen policií.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené