Romantika má u těchto extravagantních manželů skutečně zvláštní podobu a ani krajky to nezachrání.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Romantika může nabývat mnoha podob, ale v případě slavného páru, složeného z devětadvacetileté architektky Biancy Censori a jejího manžela, rapera Kanyeho Westa, je toto slovo vykládáno velmi netradičně. Jejich veřejné vystupování, zejména na společenských akcích, často vzbuzuje rozruch a diskuse. Tentokrát však překonali sami sebe.

Výstřednost a extravagance v každodenním životě

Když se tento slavný pár rozhodne vyrazit na večeři, očekává se, že se na sebe upoutá pozornost. Bianca Censori a Kanye West nejsou obyčejným párem – jsou to ikony extravagantního životního stylu a módy. Jejich vzhledy často vyvolávají kontroverze a narážky, a jejich poslední večerní výlet nebyl výjimkou.

Bianca Censori, svou nezaměnitelnou osobností, opět dokázala přitáhnout zraky na sebe. Tentokrát si na večeři v restauraci Gigi v Los Angeles zvolila outfit, který nenechal nikoho lhostejným. V podprsence a krajkových punčochách tělové barvy, bez kalhotek, prošla kolem fotoaparátů s grácií a sebevědomím, které jí nikdo neupře. Její módní smělost a odvaha nejsou nikdy zpochybněny, ale tentokrát vzbudila ještě větší pozornost než obvykle.

Podpora a partnerství s Kanyem Westem

Bianca Censori není sama ve svém extravaganci. Její manžel, rapper Kanye West, je známý svou nekompromisním stylem a extravagantními módními volbami. Spolu tvoří jeden z nejkontroverznějších párů v showbyznysu. Jejich vztah a společné vystupování jsou často sledovány s údivem a obdivem.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené