Rozpad jednoho z nejkontroverznějších podcastu u Nás? Sugar Denny na sebe s Tadeášem Kuběnkou tahají špínu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

V českém prostředí se nedávno objevila výrazná kontroverze, která otřásla fanoušky a sledujícími populárních influencerů Tadeáše Kuběnky a Sugar Denny. Jejich dlouhodobé přátelství se zdá být na pokraji zániku, což vyvolává značný rozruch mezi fanoušky obou osobností.

 

Konec podcastu Kontroverzní

Tadeáš Kuběnka nedávno na svém Instagramu oznámil definitivní konec jejich společného podcastu Kontroverzní. Tento krok překvapil mnohé, neboť jejich podcast měl velkou popularitu a značnou sledovanost. Na fotce sdělil, že poslední epizoda již byla vydána. Tímto krokem Kuběnka ukončil nejen podcast, ale také svou spolupráci se Sugar Denny.

Vyostření situace

Následně došlo k dalšímu vyostření situace, kdy Sugar Denny na svém Instagramu zveřejnila osobní informace o Kuběnkovi, včetně jeho diagnózy a údajných dluhů. To vyvolalo další vlnu kontroverze a diskuzí v online prostředí.

zdroj: instragram Tadeáš Kuběnka

Reakce fanoušků

Fanoušci obou influencerů se rozdělili na dva tábory. Jedni podporují Sugar Denny a její otevřenost vůči Kuběnkovi, zatímco druzí odsuzují její jednání a vyjádření. Situace tak vyvolala širokou debatu o hranicích soukromí a etiky v online prostředí.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené