Rozpoznáváte tyto signály? To jsou známky toho, že jste ve špatném vztahu 

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

V každém vztahu mohou nastat chvíle pochybností. Pochybnosti v životě jsou normální. Zvláště pokud jde o vztahy. Lidé se často ptají, jestli je jejich partner opravdu ten pravý. To je obvykle pořádnou dávkou nejistoty. Občas však vzniknou pochybnosti kvůli některým rušivým signálům, které ve vztahu probíhají. Pak by se měla v naší hlavě rozsvítit výstražná žárovka. Pokud ve vašem vztahu existuje některý z následujících signálů, znamená to, že váš partner není pro vás vhodný. Jak zjistím, zda je můj vztah špatný? 7 zřejmých signálů 

 

Vaši blízcí mají z tohoto vztahu obavy – Když jsme zamilovaní, možná nevidíme chyby našeho partnera. Někdy je dobré se zeptat ostatních lidí, kteří váš vztah sledují. Nezapomeňte však, že k vám musí být laskaví. Nespoléhejte se tedy na názor náhodného přítele. Promluvte si o tom se svou matkou, sestrou nebo přítelem. 

Partner vás nutí neustále se měnit – Může se stát, že vám váš partner ukáže například oblečení, ve kterém si myslí, že vypadáte dobře. Neměl by však neustále kritizovat váš styl, vzhled nebo zájmy. Pokud ho něco trápí znovu a znovu, znamená to, že je nespokojený. 

Neustále vás kritizuje – Nikdo není dokonalý. Můžeme si získat pozornost druhé osoby, ale neměli bychom ji neustále kritizovat. Zvláště ve společnosti. Pokud ve vašem vztahu nastanou takové situace, ukončete vztah co nejdříve.

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené