Sestra se podívala do ultrazvuku a čekal jí šok! Začala počítat „Jedna, dvě, tři, čtyři! To snad není možné, čekáte čtyřčata!

Těhotenství je vždy zázrak a ještě více to platilo pro Webbové z kanadské Alberty, kteří při běžné prohlídce zjistili, že právě trefili jackpot. Doslova! Sestra se podívala na obrazovku a opět byl stroj v pořádku. Ale neviděl jen tlukoucí srdce. Kolik jich vlastně je? Raz, dva, tři, čtyři… „To není možné!“ žasl Tim Webb, když omdlela. Je spokojený s těhotenstvím své ženy, ale čtyři najednou?

Musíte uhodnout 6 čísel, abyste získali hlavní výhru ve sportovní události, což je šance 1 ku 14 milionům. Očekávání čtyřčat bylo ještě méně pravděpodobné, šance 1 ku 15 milionům, ale Webbovi se to podařilo přirozeně. Tím se liší od všech ostatních vícečetných těhotenství, ke kterým po umělém oplodnění dochází. Příběh měl velmi šťastný konec, čtyřčata byla počata přirozeně a narodila se zdravá holčička!¨
„Šokovaný, ale také plný neuvěřitelného štěstí,“ potvrdil své dojmy Tim Webb po ultrazvuku, kdy s manželkou Bethany objevili v břiše čtyři zdravé plody. „Je to zařízení vtip, nebo je tam někde skrytá kamera?“ vtipkoval Tim v příběhu CBS News. „V naší rodině nemáme dvojčata ani vícerčata, o to jsem šťastnější,“ uzavřel Tim. Webbovi se dobré zprávy dozvěděli tři měsíce poté, co se vzali, a o několik týdnů později přišla zpráva, že jsou dokonce čtyři další!
Pokračujte na další straně.