Free Porn
xbporn

Skandální privilegia: Řidič bez nohou zákazy ignoruje a užívá si luxusní jízdu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Nedávno došlo k šokujícímu incidentu na dálnici M6, kdy policie zastavila řidiče s amputovanou nohou, který se pohyboval po silnici s pomocí tyčí. Tato událost vzbudila veřejnost i policii, zejména proto, že řidič nejenže neměl řidičský průkaz, ale také byl zapleten do předchozí nehody, při níž přišel o obě nohy.

Muž byl zastaven policií, protože jeho vozidlo, Porsche Cayenne, mělo zatemněná okna. Během kontroly bylo odhaleno, že muž řídil s dvěma násadami od koštěte a že nemá platný řidičský průkaz. Policejní ředitelství okresu Tolna informovalo, že když ho policisté požádali o řidičský průkaz, muž odpověděl, že ho nikdy nevlastnil a v současné době je v zákazu řízení.

Toto není první případ, kdy se tento muž dostal do problémů se zákonem. Již dříve byl přistižen při řízení nelegálně upravených vozidel. Přestože mu hrozil zákaz řízení, řidič riskoval a pokračoval v řízení. Jenő, jak se řidič jmenuje, se s Blikkem podělil o svůj příběh. „Přišel jsem o nohy při nehodě, když jsem pracoval na železnici. Řídím už třicet let, i když nemám řidičský průkaz. Po amputaci jsem se naučil používat tyčovou metodu díky informacím na internetu,“ řekl řidič.


List Blikk se rozhodl oslovit odborníka na techniku jízdy, aby získal jeho názor na tento případ. Odborník zdůraznil, že je zázrakem, že řidič dosud nezpůsobil žádnou nehodu, protože řidič s takovým postižením má minimální schopnost reagovat a ovládat vozidlo.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Kontroverze kolem řidiče s amputovanými nohami: Rizika, výzvy a zodpovědnost

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené