test

Skandální video odhaluje šokující ranní rituál šestiletého génia! Co dělá Ayaan Diop před školou, vám vyrazí dech

zdroj: instagram.com/youtube.com

Existuje dítě, kterého všichni obdivují kvůli jeho jedinečné ranní rutině. Toto šestileté dítě, Ayaan Diop, získalo ohromnou popularitu na internetu, když jeho matka sdílela video zachycující jeho klidnou rutinu. Ayaan tráví čas sám na začátku dne, čímž získává uznání za svou zralost. Jeho matka, Alissa Holder, nahrála video, ve kterém je Ayaan viděn, jak sedí u stolu a potichu se věnuje čtení knihy a popíjení teplého čaje.

Dne 24. dubna 2023 Alissa Holder sdílela na svém Instagramu video, ve kterém byl její syn Ayaan Diop zachycen při své ranní rutině. Video okamžitě získalo velkou pozornost. Ayaan seděl u stolu, obracel stránky knihy a pomalu si užíval horký čaj. K tomuto videu Holder přidala svůj komentář, ve kterém řekla: „Dnes jsem připravovala obědy pro Ayaana a Alaïu a najednou jsem uviděla Ayaana.

V klidu si dopřává čas na čaj s citronem a medem a čte si novou knihu. Nejprve jsem se zasmála, protože jsem si myslela, že je to docela neobvyklé. Ale pak jsem byla ráda, že si našel čas na klid a soustředění před tím, než začne den ve škole.“


Ayaan skutečně vypadal naprosto spokojeně, když trávil čas sám. To je něco, co Holderová říká, že má její syn rád. Holderová a její manžel Alpha Diop jsou také rodiče dvou dalších dětí – tříleté Alaïe a pětiměsíčního Asého. Holderová uvedla, že Ayaan obvykle vstává v 6:30 ráno, takže má hodinu času pro sebe před probuzením svých mladších sourozenců. Dnes řekla: „Ayaan si rád užívá čas o samotě a klidné ráno.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Obdivovaná vášně a péče: Ayaan Diop a jeho wellness rituály

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené