Free Porn
xbporn

Skandální zvrat: Tajná inspirace Jacka Sparrowa od rockové legendy!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Představte si, že slavný pirát Jack Sparrow, kterého svět zná a miluje díky filmové franšíze „Piráti z Karibiku“, je ve skutečnosti inspirován rockovou legendou Keithem Richardsem, kytaristou skupiny The Rolling Stones! Ano, máte pravdu, Johnny Depp při vytváření svého slavného charakteru našel inspiraci právě v této hudební ikoně.

V roce 2003 se celý svět seznámil s prvním dílem této úspěšné ságy, „Piráty z Karibiku: Prokletí Černé perly“. Od té doby se Sparrow stal jednou z nejoblíbenějších filmových postav a Johnny Depp získal kultovní status. Ale málokdo ví, že původně měl být Sparrow pouze vedlejší postavou a dokonce nebyl zahrnut ani ve stejnojmenné atrakci v Disneylandu!

Jak se však tento nezvyklý pirát stal jedním z nejpopulárnějších hrdinů na plátnech? Jednoduše díky talentu Johnnyho Deppa a jeho schopnosti vtělit se do rolí naprosto originálním způsobem.


„Když jsem ho poprvé viděl na place jako Jacka Sparrowa, byl jsem zcela šokován,“ zpovídá se producent Jerry Bruckheimer. „Jeho zvednuté oči a vrávoravá chůze… Vypadal úplně jinak než jakýkoli jiný filmový pirát. Ale pak mi Johnny vysvětlil svou inspiraci.“

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené