Poznáte, která slavná osobnost je na fotografii? Před plastikami byla nádhernou přirozenou dívkou. Podívejte, jak se měnila

zdroj: instagram.com/youtube.com

Hvězda reality show a influencerka Kim Kardashian rozhodně nemá hluboko do kapsy. Bývalá manželka rappera Kanyeho Westa dbá o svůj vzhled a je ochotna za něj zaplatit.

Kim Kardashian je americká celebrita arménského původu. V České republice je známá spíše díky svému kontroverznímu manželství s rapperem Kanyem Westem, ale v USA „vzala svět útokem“ v roce 2007, kdy byla zveřejněna soukromá erotická nahrávka, kterou pořídila s tehdejším přítelem Rayem J.

Protože však Kim měla už tehdy obchodní talent, otevřela jí tato nahrávka vlastně dveře do světa celebrit:  Network jí nabídla vlastní pořad a tato reality show o každodenním životě početné rodiny spatřila světlo světa. Pořad se jmenuje Keeping Up with the Kardashians. Pořad pokračuje dodnes.

Kim věnuje svému vzhledu velkou pozornost, protože je neustále terčem paparazzi. Nejen na její oblečení a make-up, ale také na její postavu. Od mládí se její tvář hodně změnila, ale sama influencerka tvrdí, že nepodstoupila plastickou operaci. Při pohledu na její fotografie z dětství je tomu však těžké uvěřit.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené