Free Porn
xbporn

Slepá žena, které se vrátil zrak, se poprvé setkala se svým manželem. Toto od ní ale nečekal!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dívka říká, že nikdy nezapomene na okamžik, kdy poprvé uviděla svého manžela. Už tehdy byli do sebe dávno zamilovaní.

Sophia Corah měla jen 18 let, když se její zrak náhle začal zhoršovat. V květnu 2017 lékaři konstatovali, že trpí nemocí rohovky a za pouhé tři měsíce na to zcela ztratila zrak.

Řídila jsem do školy a pak jsem si všimla, že se mi zhoršuje zrak, nemohla jsem číst noviny,“  cituje Sophii DailyMail.  „Bylo to tak strašidelné! Myslím, že jsem plakala šest měsíců. Bála jsem se, že nikdy neuvidím tváře svých budoucích dětí.“

 

Poté, co se psychicky posbírala, rozhodla se zapsat na Adams State University v Coloradu, kde se seznámila s Christianem, který byl od ní o rok starší.  Samozřejmě nevěděla, jak chlapec vypadá, protože ho neviděla, ale rychle si získali vzájemné sympatie a stali se přáteli. Chlapec poté přišel s nápadem pomoci Sophii získat peníze na operaci očí, která není kryta žádným pojištěním. Potřebovali 19 tisíc dolarů.

Po ztrátě zraku se Sophie rozhodla jít na univerzitu. Tam potkala Christiana. Stali se z nich dobří přátelé, ve skutečnosti se chlapec nabídl, že pomůže vysbírat peníze na operaci očí dívky.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené