Slova Evy Perkausové o jejím mateřeství a jejich plánech do budoucna v televizi. Proč jí lidé nadávají?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Eva Perkausová: Mateřství a Návrat do Práce

Život s Dvěma Malými Dětmi

Eva Perkausová, známá česká moderátorka, se před pár měsíci stala maminkou druhého syna. S tříměsíčním Arianem a ročním Killianem tráví všechen svůj volný čas. Mateřství je pro ni náročné, ale přináší jí i mnoho radosti. Eva přiznává, že má velmi málo času pro sebe a těší se na návrat do práce.

Otevření Asijské Restaurace SaSaZu Old Town

Eva si chtěla na chvíli odpočinout od mateřských povinností a zúčastnila se otevření asijské restaurace SaSaZu Old Town v centru Prahy u Prašné brány. Restaurace slavila 15 let a Eva nemohla chybět. Tato událost jí poskytla příležitost na chvíli vypnout a načerpat energii.

Výzvy Mateřství

„Mateřství si užívám, ale upřímně řečeno, je to opravdu náročné. Aktuálně je to tak, že maminka tady kousíček hlídá kočárek s klukama, a říkala jsem si, že opravdu udělám rozhovor a zase rychle za klukama, protože jinak to nejde,“ přiznala Eva.

Kvůli druhému synovi si dala pauzu od moderování zpráv na Primě, ale už se nemůže dočkat, až se vrátí na obrazovku. „Velmi se těším na návrat do práce, bude to asi v průběhu prázdnin. Je to práce, která mě baví a naplňuje,“ dodává.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené