Smutná zpráva! Zemřel legendární český rocker. Bylo mu 59 let

zdroj: instagram.com/youtube.com

Ve věku 59 let náhle zemřel rocker Vlasta Zahrádka z Třebíče, který působil v kapelách Carmen, Czech Faith No More a Pop Killers. Na hudebníka si okamžitě vzpomněli jeho kolegové z hudební branže, například zpěvačka Jitka Boho nebo zpěvák Petr Bende.

„V nejhlubším zármutku píšeme jménem skupiny Carmen smutnou zprávu vám všem ohledně vztahu s nejbližší rodinou Vlasty Zahrádky Vlasta po dnešní nemoci náhle vstoupil do hudebního ráje,“ oznámila skupina Carmen na svých sociálních sítích.

„Nám všem z Carmen vyjadřujeme Renatě upřímnou soustrast. de Vlasta a celá její rodina To je zpráva, které nemůžeme uvěřit…“ dodali šokovaní členové skupiny.

„Vlasto, kamaráde, nemůžu tomu uvěřit. Tak dlouho se známe, tolik jsme toho spolu prožili, tolik si mě toho naučil a nedávno jsme se domlouvali a těšili se na společné hraní a náš soukromý pokec a pivko. Nedá se to slovy popsat, jak moc mi budeš chybět. To prostě nemůže být pravda!“ zavzpomínal na facebooku na rockera zpěvák Petr Bende, který se Zahrádkou působil v kapele Carmen.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené