Smutnější svatbu ještě nikdo nezažil. Novomanželé říkají ano. Jenže druhý den bylo všechno jinak

Svatby jsou obvykle události, kde se hosté baví a jsou šťastní. Událost, kdy si budoucí novomanželé řeknou „ano“, čímž potvrdí velkou lásku. Radost pokračovala až do časného rána. Samozřejmě, každý chce, aby to byla dokonalá svatba. Byla blízko, ale nakonec to byla ta nejsmutnější svatba vůbec všechno je perfektní Kdyby svatba neskončila pozváním všech, mohla to být ta nejkrásnější svatba, jaké se hosté kdy zúčastnili. Bylo vybráno krásné místo s krásnou výzdobou, mnoha překvapeními a dokonce i krásnou nevěstou Mayou.

Když však šla k oltáři, věděla, že to nebude tak dokonalé, jak se zdálo. Muž, kterého si vybrala, byl Navarro, který byl její láskou. Oba se velmi milují a nic nenasvědčuje tomu, že by měli nějaké problémy. Osud je však nevyzpytatelný a zdravotní problémy mohou nastat u každého. V tomto případě bohužel. Navarrovi lékaři diagnostikovali nádor na mozku. Zároveň mu řekli, že jeho šance na uzdravení a přežití jsou nulové.
Zbývá jen pár hodin Navaro Herbert a Maia Falwasser trvají na tom, že chtějí svatbu. Domluvili se a pozvali všechny své známé. Byl to velmi dojemný obřad a všichni souhlasili. Zdravotní stav ženicha je znám lidem i pozvaným. Věděli také, že nemá pár dní, ale přesto mu pár hodin zbývá. Proto je tato svatba tak smutná.

Pokračujte ve čtení na další stránce