Smutný příběh záchranáře, který prohrál boj s coronavirem. I tak smutně může dopadnout nákaza. Řekl své ženě tato silná slova.

Coronavirus je doslova všude, a není snad nikdo kdo by to nikdy neslyšel. Hodně zemí neřeší v poslední době nic jiného, než tento velmi nebezpečný virus, který zabíjí nevinné lidi a už se rozšířil do několika zemí a pořád se šíří.Jedna z nejpostiženějších je Itálie a ta to samozřejmě přenáší do ostatních států díky turistům. Tato obrovská turistická země je na tom opravdu hrozně a je tam přes 3000 nakažených. Jednou z obětí je jeden záchranář, který na tuto nemoc podlehl, kvůli tomu že se objetoval ostatním. Než zemřel, řekl své ženě silný slova.

 

Jde o záchranáře  jménem Diego Bianco, který se nakazil ve svých 47 letech smrtícím coronavirem. Dělal u záchranné jednotky v Itálii. Tato práce obsahuje mnohem větší nebezpečí. A bohužel se tento záchranář, při zásahu nakazil. Byl to, ale opravdu správný muž, který měl srdíčko na správném místě a zachoval opravdu klidnou hlavu.

 

Pokračujte ve čtení článku na další stránce