ŠOK! Jak se pomstila muži, který jí vyhodil z domu kvůli milence?

Každá žena kterou někdy podvedl přítel i manžel si musel projít peklem.Člověk někoho miluje a najednou se mu během chvilky obrátí život naruby. Zjistíte, že toho koho jste miloval je lhář a pouze předstíral štěstí. Většinou se na nevěru přijde. Vaše druhá polovička se začne chovat zvláštně a nedává vám tolik pozornosti jako dřív. Nějaké ženy to berou velmi špatně, některé si s tím ale nelámou hlavu a berou to jak se říká sportovně.

Zkrátka se snaží nevěru toho druhého hodit za hlavu a poučit se z chyb. Lidé se ale rádi mstí. Kdo by nechtěl že? Když vás váš partner podvede. Snad každý přemýšlel nad nějakou pomstou, kterou by mu přitížil život. Tento příběh je o manželském páru Edith a Jakeovi. Byli spolu neuvěřitelných 37 let, ale jiskra v jejich vztahu vyhasla a Jake si našel milenku.

Jake Edith podvedl se sekretářkou od něj z práce. Nejen, že jí zlomil srdce, ale aby toho nebylo málo vyhodil ji z domu. Měla dům opustit do 3 dnů, aby si tam ihned mohl nastěhovat svoji novou přítelkyni. První den Edith věnovala balení svých věcí, aby vše do doby než její ex přítel přijde, vše stihla. Druhý den ji stěhováci odvezli věci a třetí den jen odpočívala. Dala si k večeru kaviár, krevety a výborné víno. V tu chvíli měla přesně naplánovanou svou pomstu.