Šok! Rozpad manželství po výměně? Michal ji vyhrožoval zabití kladivem!

Michal s Terezou, mladý pár, se přihlásil do Výměny manželek za účelem zkvalitnění jejich vztahu. Tereza chtěla, aby Michal, přestal být agresivní a začal si jejich rodiny daleko více vážit, bohužel opak se stal pravdou a nyní má jejich vztah drtivý dopad. Michal neudržel nervy na uzdě a vyhrožoval náhradní manželce zabitím, řekl jí, že kdyby byla jeho manželka, tak už leží na zemi v krvi! No je tohle normální?To ale není zdaleka vše.

Michal působí jako velmi sympatický mladý muž, pravda je ale jiná, ve skutečnosti se jedná o nemyslitelně cholerického muže. Po Výměně manželek, měl Michal s Terezou doma daleko větší rozpory, než před ní. Tereza nyní lituje toho, že se realityshow zúčastnili. Ale aspoň má jasno, požádala Michala o rozvod! A chcete vědět proč? To se dozvíte na další straně.

8 Comments

  1. Rozvedla bych se’Zila jsem 17 let v nasili’a dokonce me i bil.

  2. Hlavně nemít dítě s takovým magorem!! Ten by ten pláč po nocích asi nedal a skončilo by to špatně!

  3. Já osobně bych sním nebyla už dávno po tom jeho chování a hlavně bych ne utekla aji jako náhradní manželka mě tohle říci jako náhradní manželce děti odvezu nějaké jedné s babiček a talik bych mu jich namlatila že by takoví slova v životě s pusi ne vypustil a utekl by sám

  4. Je to psychopat,mel by se lecit. A urcite by jsem pozadala o rozvod a dala by jsem mu zakaz se priblizovat k moji osobe a deti by jsem mu nedavala v zadnem pripade.

  5. Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this site,
    and your views are fastidious for new users.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.