Šokující aféra: Otec lakoval nehty svého syna a vyvolal rozruch ve škole!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Kontroverzní rozhodnutí jednoho učitele na základní škole vzbudilo vlnu pobouření mezi rodiči a vyvolalo debatu o genderových normách ve školách. Christian Shearhod, otec pětiletého chlapečka Ashtona, sdílel na populární sociální platformě TikTok příběh, který zapůsobil na desetitisíce uživatelů.

Ashton se vrátil ze školy s neskutečným nadšením poté, co mu bylo údajně řečeno, že si nemá lakovat nehty. Otec byl znechucený, že se jeho syn setkal s takovou formou omezování a stereotypů. „Lakování nehtů je jen pro dívky,“ prý mu řekl jeho učitel, a tím vyvolal v rodičích hněv a rozhodnutí udělat něco na to.

Christian Shearhod a jeho přítelkyně Eden se rozhodli vzít situaci do svých rukou a vědomě překročit hranice tradičních genderových rolí. Společně s malým Ashtonem vyrazili do nehtového salonu ve slavné oblasti West Hollywood, kde chtěli upozornit na důležitost svobody projevu a respektování individuality.


Celý proces byl důkladně zdokumentován na TikToku, kde se video stalo hitem. Snímek, na kterém se zelenovlasý Ashton chichotal vzrušením a pevně rozhodl pro zářivě růžový lak na nehty, získal za krátkou dobu více než čtyři miliony zhlédnutí a 747 000 lajků. Mnoho uživatelů vyjádřilo podporu pro rozhodnutí rodičů a jejich snahu vzdorovat konvenčním představám o genderových rolích.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené