Šokující odchod matky: Trpasličí dceru opustila, ale televizní přenos odhalil její triumf jako paralympijské vítězky v plavání!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Ellie Simmondsovou sužovala od narození achondroplazie, forma nanismu, která vedla k tomu, že ji opustila její biologická matka. Tato zpráva vyvolala senzaci ve světě showbyznysu, když se ukázalo, že její matka již dříve zahlédla ve zprávách. Od té doby ji vychovává milující pár adoptivních rodičů, Steve a Val Simmondsovi, kteří ji přijali spolu s dalšími čtyřmi dětmi.

Mladá plavkyně vyrůstala v malém městečku Walsall v Anglii a již od útlého věku projevovala zájem o sport. Nejprve se věnovala jízdě na koni a baletu, ale brzy našla svou opravdovou vášeň – plavání.

I přes svou vývojovou poruchu dokázala v sedmi letech plavat stejně rychle jako její vrstevníci. Její talent a odhodlání ji přivedly až na paralympijskou scénu, kde v roce 2008 ve věku pouhých 13 let získala své první zlaté medaile na paralympiádě v Pekingu.


Po úspěšné kariéře v plavání se Ellie rozhodla opustit sportovní scénu a zaměřit se na odhalení svých biologických kořenů. O jejím neobvyklém příběhu byl natočen dokument s názvem „Ellie Simmonds: Hledání mé tajné rodiny“, který byl vysílán na televizní stanici ITV.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené