test

Šokující odhalení: Matka 12 dětí využívá své potomky jako ‚dojné krávy‘ pro zisk? Co se skrývá za kontroverzními tvrzeními?!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Lidé často kritizují ženu, která má dvanáct dětí, tvrdí, že je neodpovědná a využívá je jen pro získání peněz. Avšak tato matka pevně stojí za svým rozhodnutím. Zoe Sullivanová (44) a její manžel Ben (48) žijí ve skotském Moray a mají 12 potomků. Jejich rodinný život je plný událostí díky 18leté Elizabeth, 16leté Olivii, 15letým dvojčatům Isabelle a Charlotte, 13letému Noahovi, 11leté Evangeline, 10letému Tobiemu, 7letým dvojčatům Leah a Erin, 5leté Agnes, 4letému Josephovi a 1leté Florence.

Každodenní život této rodiny je aktivně prezentován na sociálních médiích a mají dokonce svůj vlastní kanál na YouTube, kde fanoušci mohou sledovat jejich dobrodružství. Avšak jejich popularita neznamená, že jsou všichni nadšeni – dostávají spoustu negativních komentářů.

Zoe čelí častým obviněním, že zneužívá své děti a je označována za nezodpovědnou kvůli velikosti rodiny. Někteří dokonce tvrdí, že se nedostatečně stará o své potomky. Tuto kritiku však matka odmítá: „Poskytujeme jim veškerou finanční, fyzickou a psychickou péči, kterou potřebují,“ tvrdí. Přestože Zoe původně trpěla citlivostí na negativní komentáře a brala je jako osobní útoky, naučila se s kritikou filtruovat a nenechat se jí ovlivnit.


Rodina Sullivanových utrácí týdně kolem 400 dolarů za potraviny, zahrnující také toaletní potřeby, čisticí prostředky, pleny a kapesné pro starší děti. Aby udrželi náklady co nejníže, Zoe pečlivě porovnává ceny v různých obchodech a dává přednost levnějším variantám před značkovými produkty.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Rodinná harmonie a individuální péče: Jak Zoe Sullivanová vyrovnává potřeby svých dětí

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené