Šokující odhalení! Pavol Habera: Tajný milionář, jehož vila je spoluvlastněna tajnou přítelkyní!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Hudebník Pavol Habera, známý ze SuperStar, vždycky rád utrácí za luxusní věci. Tentokrát však místo drahoušků a aut se rozhodl investovat do nemovitostí v zahraničí. A to za velmi tučnou sumu, kterou si užíval společně se svou rodinou.

V roce 2020 Habera vydělal neuvěřitelných 23 milionů korun a rozhodl se koupit dům na slunné Floridě. Tento krok mu umožnil časté výlety na Floridu spolu se svou manželkou Danielou Peštovou a jejich dětmi. Tam si mohli užívat tepla a slunce po celý rok.

Pro Pavla je sport velmi důležitý, a tak na Floridě se synem rád zahraje golf, tenis nebo basketbal. To je díky jejich vlastní vile, kterou koupili před třemi lety. Za sumu 7,7 milionu korun si pořídili luxusní rezidenci, kterou však teď čeká rekonstrukce.


Ale teď přichází šokující odhalení! Ukázalo se, že majitelkou této vily je nikdo jiný než jeho tajná přítelkyně Daniela Paštová! Habera tedy podobně jako ve svém hudebním životě udržuje i v osobním životě několik not. Zřejmě nechce, aby o jejich vztahu věděl širší okruh veřejnosti.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené