Marek Ztracený se otevřeně svěřil o rozpadu své rodiny i kapely a také odhalil informace o svých milionových dluzích.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Marek Ztracený, oblíbený zpěvák a skladatel, se blíží k vrcholu své kariéry. Jeho nadcházející koncert, který se uskuteční v pátek na pražském stadionu Slavie v Edenu předznamenává začátek série dalších úspěšných vystoupení. Tisíce fanoušků jsou nadšené a netrpělivě očekávají setkání se svým idolem. Marek však nyní odhaluje, že v minulosti prošel temným obdobím, které ho výrazně změnilo.

Dobře známý po celém Česku, Marek Ztracený si nyní užívá svou zaslouženou popularitu. Nicméně, ne vždy tomu tak bylo. Zpěvák a skladatel odhalil ve své nedávné účasti v talk show Superchat na Super.cz, že musel čelit těžkým životním výzvám.

Marek vzpomíná: „Před patnácti lety jsem se stal slavným a najednou chtělo se mnou kamarádit spoustu lidí. Bohužel jsem se nechal unést a začal si užívat života naplno.“ Je zřejmé, že zpěvák si „ulítl na možnostech“ a plýtval penězi za různé přepychové věci.


Spolu s jedním z jeho přátel navštěvoval nekonečné bary a bezhlavě utrácel. V důsledku této nekontrolované exkurze do luxusu však Marek nakonec skončil v hlubokých finančních potížích a ocitl se uprostřed těžkého období.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené