„Šokující scéna v metru: Žena drží noviny seniorovi s třesoucími se rukama kvůli Parkinsonově chorobě!“

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Londýnské metro je známé svou rychlostí, shonem a anonymitou. Lidé se snaží zachovat si osobní prostor a často se drží zpátky od ostatních pasažérů. Ale nedávno se na sociální síti TikTok objevilo video, které roztomilým způsobem překonává tyto bariéry.

Viralita se rozšířila díky záznamu, na kterém žena v metru drží noviny staršímu muži, který trpí Parkinsonovou nemocí. Třesoucími se rukama je pro něj nemožné udržet si noviny a pohodlně se do nich ponořit. Přízrak každodenního boje s touto nemocí je pro mnoho lidí emotivním okamžikem, který je dojímá.

Video zaznamenalo neuvěřitelných 3 miliony zhlédnutí, a v komentářích pod ním se rozvinula vlna solidarity a osobních příběhů. Lidé sdíleli své zkušenosti s Parkinsonovou chorobou ve svých rodinách a vyjadřovali podporu seniorovi i té ženě, která mu pomohla.


Uživatel Naomialessio neudržel slzy, když napsal: „To video mě rozplakalo. Můj táta taky trpí Parkinsonovou nemocí a vidět, jak s tím bojuje každý den, mi zlomilo srdce. Bože, prosím, dej můjmu tátovi sílu!“ Další uživatelka B zavzpomínala na svého dědu, který měl také Parkinsona: „Jeho ruce se neustále třásly. Kdyby tu byl ještě teď, jistě by ocenil, kdyby pro něj někdo udělal něco tak laskavého.“

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené