Sourozenci spolu čekají dítě! Příběh pohoršil celý svět.

Láska je očividně slepá nevybírá si s rozumem. Příběh tohohle páru je jasným důkazem. Daniel a Ana Parrot mají stejné příjmení, jak už jste si mohli domyslet, není to z důvodu že by byli manželé, ale kvůli tomu, že jsou to sourozenci. Sourozenci, kteří se do sebe zamilovali. Ve zkratce – nejde o manželství, ale o krevní pouto.

Tento pár má společného otce a to znamená, že jsou nevlastními sourozenci. Když se Aniny rodiče rozvedli, byla Ana ještě malá holčička. Její otec, který si později našel novou manželku a měl sní další dítě a tím je právě Daniel.

Daniel byl chlapec, kterého Ana chtěla poznat, protože vždy toužila po mladším bráškovi. Nakonec se jí to povedlo poprvé až v momentě kdy jí bylo už 20 let. Svého bratra našla na sociální síti Facebook a pak už to šlo opravdu rychle.

Oba dva se do sebe okamžitě zamilovali na první pohled při prvním setkání. Vzájemná přitažlivost, která mezi těmito sourozenci vznikla byla až taková, že pomyšlení na fakt, že mají společného otce a je to něco zakázaného je naprosto nezajímalo.

Sourozenecký vztah se tak rychle proměnil ve vztah milenecký. I když ho dlouho tajili právě kvůli svět, nakonec se rozhodli, že o něm všem řeknou. Rozhodli pro sdělení rovnou ve velkém – tuto novinu sdělili všem prostřednictvím televizního pořadu.

Jako by tohle nestačilo, tak pár spolu čeká miminko. Když to sdělili, sesypala se na ně obrovská vlna kritiky a neschválení. Incest je zakázán po mnoho let a je velmi veliká šance, že u dítě vznikne genetická vada. Pár však přes varování si dítě chce nechat.

Jaký máte názor vy?