Špatné zprávy, film o Gottovi se odsouvá! Ivana, řekla něco nečekaného!

Za pár dní to bude uplynulých 365 dní, od smutného dne, od dne, kdy odešel legendární zpěvák Karel Gott. V ten den se celé Česko i Slovensko upadlo do smutku kvůli úmrtí Karla Gotta. Tato informace vzala i fanoušky z jiných zemí.

 

Karel Gott bojoval s akutní leukemií, která se mu stala osudnou, tímhle si procházel v tajnosti. Také málokdo věděl, že tento poslední rok 2019 jeho života byl zastižen kamerami!

 

Dokument o Karlu Gottovi vznikl v probíhajícím roku, a jeho režisérka a kameramanka Olga Malířová Špátová se rozhodla tak ukázat všem vzácnost československé hudební scény i z úplně jinačí stránky.

 

Tento dokument bude v sobě zahrnovat několik záběrů z nemocničního prostředí, zákulisí různých jeho koncertů, společný jeho čas se svoji rodinou jak už v pražském domě, tak i na chalupě.

Všichni diváci a fanoušci Karla Gotta se mohou už těšit na autentický film, který bude plně dodávat příval emocí a životních událostí. Také hosté filmového festivalu Febiofest měli 19. září možnost k vidění dlouho očekávaného dokumentu o Karlovi, ale jeho oficiální premiéra byla určená na prvního října, aby to tedy působilo jako výročí smrti legendárního zpěváka. A pokud by jst chtěli vědět více, tak pokračujte na další stranu tohoto článku.

 

Pokračování na další straně.