SPIRITUÁLNÍ STALKER? Patrasová tvrdí, že ji pronásleduje Rychtář: Jak na to zareagoval vdovec po Ivě Bartošové?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Ve světě showbyznysu se opět rozpoutal ohnivý milostný příběh, který má všechny přísady bulvárního trháku. Tentokrát se v něm ocitla populární herečka a úspěšný podnikatel. Příběh, který byl předmětem spletitých spekulací, vyplul na povrch díky televizní stanici CNN Prima News.

Podle zprávy zmiňovaného zdroje herečka, jejíž jméno zatím zůstává utajeno, kategoricky odmítá tvrzení podnikatele Josefa Rychtáře. Ten se prý snažil navázat s ní vztah a podpořit ji v obtížných chvílích. Ovšem herečka tvrdí, že vdovce po zpěvačce Ivetě Bartošové nezná a nikdy ho neviděla.

Herečka se ve vyjádření pro Sedmičku zmiňuje o Rychtářových zprávách, které označuje za milé, ale zároveň nechápe, proč jí píše. Nejen to, podnikatel měl ve svých výrocích kritizovat i jejího manžela Felixe Slováčka, který prý není dostatečnou oporou.


Josef Rychtář se rovněž nechal slyšet, že novináři údajně usilují o její pád a snaží se ji dostat na samé dno, stejně jako kdysi její zesnulou ženu. Ale to není vše! Rychtář prý herečce dokonce radil, jak by měla vysvětlit odmítnutí dechové zkoušky po nehodě. Navíc jí poslal obrázek s květinami a vyjádřil, že na ni nemůže přestat myslet.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené