Srážku s vozidlem odtahové služby nepřežil řidič sanitního vozu!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Nedávná tragická událost ve středním Slovensku u obce Mýtná zanechala hluboký otisk v srdcích místních obyvatel i veřejnosti obecně. Podle informací poskytnutých slovenskou policií došlo v pondělí odpoledne k vážnému incidentu, kdy se čelně střetla sanitka s vozem odtahové služby na silnici I/16 v blízkosti obce Mýtná.

Podrobnosti nehody

Jak uvádí úřední zdroje, přišlo ke srážce mezi sanitkou a vozem odtahové služby, která způsobila smrt dvaašedesátiletého řidiče sanitky. Další tři osoby utrpěly zranění v různé míře. Spolujezdec zdravotníka, který byl přítomen v lůžkové části sanitky, byl převezen do nemocnice kvůli svým zraněním. Drobná zranění utrpěli také řidič odtahového vozu a pacient, který byl v tu chvíli převážen.

Nehoda měla vážné důsledky nejen pro zraněné a jejich rodiny, ale také pro provoz na silnici I/16, která musela být uzavřena až do úplného odstranění následků nehody a zdokumentování místa události. Kvůli této tragédii byli na místo povoláni i soudní znalci z odboru silniční dopravy, aby pomohli při vyšetřování a určení přesné příčiny nehody.

Reakce záchranné služby a veřejnosti

Nehoda zasáhla nejen místní komunitu, ale také operační středisko slovenské záchranné služby. Zástupci této organizace vyjádřili hlubokou soustrast rodině a blízkým zesnulého řidiče sanitky. Jejich prohlášení zdůrazňuje smutek a zármutku nad ztrátou kolegy, který sloužil ve prospěch zachování lidských životů.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené