Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (43) čelí obrovské kritice. Nepatříte do slušné společnosti za slova, které pronesl o Slováčkové

zdroj: instagram.com/youtube.com

Starosta Řeporyjí, Pavel Novotný, se ocitl v centru pozornosti kvůli svému kontroverznímu chování a výrokům, které vyvolaly obrovskou vlnu kritiky. Jeho nedávný komentář, ve kterém ostře kritizoval hudebníka Felixe Slováčka a nevhodně se vyjádřil i o jeho nemocné dceři Anně Slováčkové, vyvolal rozhořčení veřejnosti.

Reakce na komentář

V reakci na snímek hudebníka Felixe Slováčka s političkou Kateřinou Konečnou, Pavel Novotný napsal, že Slováček byl vždy debílek. Jeho komentář, který se objevil i pod snímkem na sociálních sítích, obsahoval nevhodné a citlivé poznámky ohledně nemoci Slováčkové.

Kritika a omluva

Po zveřejnění svých výroků se na Paveli Novotném snesla vlna kritiky ze strany veřejnosti, politiků a médií. Jeho výroky byly označeny jako nevhodné, nečestné a neospravedlnitelné. I přes okamžitou reakci veřejnosti trvalo několik hodin, než se Novotný omluvil za své chování a výroky.

Odsouzení chování

Chování Pavla Novotného bylo jednoznačně odsouzeno jak politickými protivníky, tak i členy jeho vlastní strany. Kritici nazvali jeho výroky odpudivými, nechutnými a nepřijatelnými. Jednání starosty Řeporyjí bylo považováno za naprosto nepřijatelné a nedůstojné veřejného zástupce.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené