Stav Bladea z Uherského Hradiště se lepší! Podívejte se jak se má u své nové prozatímní rodiny! Dělá krásné pokroky!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Případ amerického staforda z Uherského Hradiště vyvolal vlnu emocí po celém Česku. Pejsek, který dostal jméno Bladea, byl nalezen vyhublý a zmatený na parapetu okna přízemního bytu. Naštěstí ho objevili kolemjdoucí a okamžitě zavolali hasiče, kteří ho převezli na veterinární kliniku. V tomto článku se podíváme na poslední informace o stavu pejska a úžasný pokrok, který během několika dní udělal.

Případ týrání a nové prostředí

Po příjezdu na veterinární kliniku se ukázalo, že pejsek patří kadeřníkovi Martinu Tomaštíkovi. Ten tvrdil, že za situaci mohl jeho psychický stav, který mu nedovolil dostatečně se starat o psa. Nicméně, díky změně prostředí na veterinární klinice začal Blade rychle získávat zpět zdraví a kondici.

Postupné zotavování a přibírání na váze

Blade se postupně zotavuje a začíná přibírat na váze. Veterináři sledují denní zlepšování jeho zdravotního stavu. Pejsek začal s chutí jíst a již nepije hltavě, ale klidně. Veterinární stanice plánuje příští týden provést kontrolní vyšetření krve, aby zjistili další pokrok. Blade získal novou naději na šťastný život díky péči veterinářů a změně prostředí.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené