Tato holčička má být nejkrásnějším dítětem světa. Co říkáte vy?

Každý rodič na světě si myslí, že jejich děťátko je tím nejkrásnějším stvořením na světě. Což je samozřejmě přirozené, přesto rodiče této 5 leté holčičky s okouzlujícím jménem Jare mají skutečně pravdu. Toto nigerijské děťátko má od fotografů přezdívku „anděl“ a ani trochu nás to nepřekvapuje, vždyť vypadá jako by právě spadla z nebe.

Převážně svatební fotografka Mofe Bamuyiwa zveřejnila řadu fotografií, na kterých zachytila Jareninu neobvyklou krásu a lide na sociálních sítích nemohou uvěřit, že je tato dívenka takto skutečně krásná. Jare má ještě další dvě sestry – Jomi (7 let) a Jobu (10 let), a i tyto dívky mají výrazné, přesto zároveň velmi jemné dívčí rysy, které je odlišují od všech ostatních dívek na světe.

Jare vůbec není profesionální modelkou či fotomodelkou, ale s přehledem by jí být mohla a konkurence by jí vůbec nehrozila. Vždyť už teď má na svém instagramovém profilu, který jí založila její maminka, přibližně 5 000 sledovatelů a sama fotografka Mofe doufá, že se na dráhu modelky vydá a věří, že to malé dívce přinese několik velmi slibných nabídek a úspěšnou kariéru.

Fotografka je také velice ráda, že se jí povedlo ukázat světu krásu nigerijských dětí v jiném světle, než zubožené tělíčka a že v Africe nejsou jen hladové, nafouklé a nemocné děti, ale i ty krásné, chytré a vzdělané, které si zaslouží stejný obdiv.

A co na Jarinu krásu říkáte vy? Jak se líbí se vám?